O mnie

Wspólnie stwórzmy coś pięknego!

Głównym celem każdego projektu jest dopasowanie wnętrza do Twoich potrzeb pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Podczas projektowania nie tylko kreuje wygląd pomieszczenia ale również pomagam w trudnych wyborach, doradzam jakie materiały zastosować, podpowiadam na co warto zwrócić uwagę.


Dzięki współpracy ze mną, zaoszczędzisz czas na tworzeniu wizji, szukaniu materiałów i wielu przykrych błędów wynikających z niewiedzy. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na droższe meble, materiały wykończeniowe bądź dekoracje.

Parę słów o mnie

Moją pasją jest projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych. W mojej pracy jest miejsce na kreatywność, oryginalne pomysły oraz dokładność.


Dużą satysfakcję sprawiają mi rozmowy z Wami, podczas których wyłaniają się indywidualne potrzeby. Każdy z nas jest niepowtarzalny, wobec tego moje projekty również. Im większe wyzwania przede mną, tym bardziej praca staje się interesująca!


Przestrzeń mieszkalna pełni wiele funkcji, wiąże się z emocjami domowników, dlatego biorę pod uwagę przede wszystkim Twoje potrzeby, Twoją osobowość oraz Twój sposób życia. Efektem jest piękne, komfortowe wnętrze o przemyślanej funkcjonalności.

Opinie

Miałem przyjemność współpracować z Dagmarą ostatnie tygodnie podczas projektu wnętrza lokalu mieszkalnego.
Zaplanowane wnętrze charakteryzuje się znakomitym połączeniem kunsztownego stylu z rozsądną funkcjonalnością. Jest to efekt poświęcenia sporej ilości czasu oraz znacznego zaangażowania. Na każdym z etapów projektowania Dagmara wykazywała się kreatywnością, wiedzą merytoryczną oraz wielką cierpliwością. Spora liczba pytań oraz długie omawianie wielu szczegółów powoduje dopracowanie indywidualnego projektu do perfekcji. Deklarując swoje wymagania i preferencje, możemy być pewni o ich uwzględnienie. Również podczas realizacji Dagmara jest prawdziwym oparciem, skutkuje to utrzymaniem wysokiej jakości od początku do samego końca budowy.
Serdecznie polecam współpracę z ARTdeka,
Michał

Michał

Jeżeli ktoś szuka projektanta to z całego serca polecam Dagmarę. Spełniła nasze oczekiwania w 100 %. Projekt został dopasowany i przegadany od A do Z. Na każdym etapie czuliśmy się zaopiekowani. Dagmara nie boi się odważnych pomysłów i uwzględnia w projekcie potrzeby wszystkich domowników. Jesteśmy zadowoleni z współpracy.

Agnieszka

Zaprojektujmy Twoje wnętrze!

Zapraszam do współpracy, z przyjemnością podejmuję nowe wyzwania